Dikemark Rideklubb

Dikemark Rideklubb

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 20 Feb
kl 00:00 - 00:00
Vinterferie
 
Sat 27 Mar
kl 00:00 - 00:30
Påskeferie
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 23 Dec 2020
kl 00:00 - 00:30
Juleferie
$item.username  
Ridetimene stoppes fram til etter nyttår.God jul…   Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Solveig Sprangtimer
$item.username  
Kun for privat ryttere.   Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Hilde Sprangtrening
$item.username  
Kun for privat ryttere.   Les mer  
Sun 22 Nov 2020
kl 15:00 - 17:00
Hilde Sprangtrening
$item.username  
Kun for privat ryttere.   Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Solveig Sprangtimer
$item.username  
Kun for privat ryttere.   Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Hilde Sprangtrening
$item.username  
Kun for privat ryttere.   Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Solveig Sprangtimer
$item.username  
Kun for privat ryttere.   Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Hilde Sprangtrening
$item.username  
Kun for privat ryttere.   Les mer  
Sun 8 Nov 2020
kl 15:00 - 17:00
Hilde Sprangtrening
$item.username  
Kun for privat ryttere.   Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Solveig Sprangtimer
$item.username  
Kun for privat ryttere.   Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 20:30 - 22:30
Hilde Sprangtrening
$item.username   Dikemark Rideklubb
Kun for privat ryttere.   Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 09:00 - 14:00
Klubbmesterskap Sprang
$item.username  
Påmeldig i stallen!   Les mer  
Sat 31 Oct 2020
kl 09:00 - 14:00
Klubbmesterskap Dressur
$item.username  
Påmeldig i stallen!   Les mer  
Mon 17 Aug 2020
kl 15:00 - 20:30
Rideskole oppstart
$item.username  
Da var sommerferien over og ridetimene går som…   Les mer  
Mon 10 Aug 2020
kl 08:00 - 17:00
Rideleir uke 33
$item.username  
Påmeldig; info@dikemarkrideskole.noPris: 3600,-…   Les mer  
Mon 3 Aug 2020
kl 08:00 - 17:00
Rideleir uke 32
$item.username  
Påmeldig; info@dikemarkrideskole.noPris: 3600,-…   Les mer  
Powered by: Bloc